Aktualności

Pieczęć Prewencyjna INTACTO
Sposób na szybką poprawę płynności finansowej Twojej firmy. Zamów teraz
 
Składamy pozwy m.in. w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Ten nowoczesny sposób pozwala na uzyskanie nakazu zapłaty w znacznie krótszym czasie.
 
Nowa usługa w INTACTO
Teraz zby skorzystać z oddziaływania firmy prawniczej nie musisz zlecać całej windykacji! Sprawdź
 
Szkolenie dla Spółdzielni

"Pełne szkolenie windykacyjne dla spółdzielni mieszkaniowych"

Termin szkolenia: ustalany indywidualnie do potrzeb Spółdzielni
Czas trwania szkolenia: 6 h (9.00-15.00)
Miejsce: Kraków, Łódź, Warszawa lub w siedzibie Klienta
Zapewniamy: materiały szkoleniowe, poczęstunek, możliwość konsultacji z wykładowcami

 

Uczestnicy zgłoszeni na szkolenia mają możliwość skierowania pytań-zagadnień, które zostaną omówione podczas szkolenia, a w tydzień po zakończeniu szkolenia uczestnicy mogą zadawać telefonicznie bądź mailowo pytania z zakresu szkolenia, na które nasi wykładowcy odpowiedzą.

Zgłoszenia prosimy kierować faksem (12) 260 11 08 lub na e-mail: szkolenia@intacto.pl. W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel. (12) 260 11 06

 

Od ponad 10 lat odzyskujemy należności czynszowe dla dla spółdzielni, TBS i administracji nieruchomościami. Z myślą o zwiększeniu efektywności pracy naszych klientów w zakresie windykacji przygotowaliśmy program szkoleniowy z zakresu windykacji należności czynszowych, który przyniesie Państwu korzyści w postaci:

  • pracowników merytorycznie przygotowanych do windykacji należności
  • usprawnienia i przyspieszenia procesu ściągania należności czynszowych
  • usprawnienia współpracy między pracownikiem spółdzielni i radcą prawnym.

 

Współpraca z naszymi Klientami na każdym kroku pokazuje nam jak ważne jest to żeby osoby, które zajmują się sprawami windykacyjnymi w spółdzielni miały odpowiednią wiedzę prawniczą z zakresu windykacji praktycznej, przedsądowej, sadowej i komorniczej. Windykacja bowiem to coś więcej niż napisanie wezwania do zapłaty i wykonanie kilku telefonów, a potem sporządzenie pozwu i pozostawienie sprawy w gestii komornika. Najczęściej w spółdzielniach sprawami windykacji na etapie polubownym zajmują się pracownicy księgowości, dla których jest to dodatkowe zajęcie i do wykonywania którego nie mają odpowiednich narzędzi. Chcemy wyszkolić pracowników Państwa spółdzielni w taki sposób, aby wiedzieli:

  • jak rozmawiać z dłużnikami,
  • gdzie szukać informacji o dłużnikach,
  • jak zdobyte informacje wykorzystywać, również na etapie windykacji sądowej i komorniczej
  • jak sprawy zaległości rozwiązywać już na początku.

 

Chcemy pokazać Państwu jak powinna wyglądać sprawna windykacja sądowa i komornicza i jak pracownik spółdzielni może wspomóc działania radcy prawnego, który często przeciążony pracą związaną ściśle z funkcjonowaniem spółdzielni nie ma możliwości aby skutecznie i sprawnie poprowadzić postępowania sądowe związane z odzyskiwaniem należności.

Szkolenia, którymi chcemy Państwa zainteresować są oparte nie tylko na merytorycznej wiedzy naszych konsultantów z zakresu prawa. W dużej mierze opierają się na praktycznych umiejętnościach przeprowadzania procesu windykacji w taki sposób aby wykorzystać wszelkie możliwe, legalne środki do pozyskania największej ilości informacji, które z kolei pozwolą na skuteczną windykację.

Zapraszamy!

 

Z poważaniem,
Magdalena Bojaryn
Dyrektor Generalny

Zobacz przykładowy plan szkolenia (plik PDF).
 

Dane kontaktowe

Biuro w Łodzi
ul. Północna 27/29
lok. 414
91-420 Łódź
tel. 42 288 12 02
faks 12 350 24 28
tel. kom. 535 855 665
mail: lodz@intacto.pl

Biuro w Krakowie
Rynek Dębnicki 6 lok.1
30-319 Kraków
tel.: 12 444 14 02
faks 12 350 24 28
mail: biuro@intacto.pl 

© copyright by intActo 2008-2012