Aktualności

Pieczęć Prewencyjna INTACTO
Sposób na szybką poprawę płynności finansowej Twojej firmy. Zamów teraz
 
Składamy pozwy m.in. w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Ten nowoczesny sposób pozwala na uzyskanie nakazu zapłaty w znacznie krótszym czasie.
 
Nowa usługa w INTACTO
Teraz zby skorzystać z oddziaływania firmy prawniczej nie musisz zlecać całej windykacji! Sprawdź
 
Wezwanie do zapłaty. Skuteczniej

Szukasz "monit", "wezwanie do zapłaty - wzór, druk, szablon"...? A czy nie lepiej aby pismo do dłużnika skierowała wyspecjalizowana w windykacji firma prawnicza?

Z nami masz większe szanse aby odzyskać należność. Podsumuj czas i środki jakie poświecisz i przekonaj się, że warto skorzystać z siły oddziaływania firmy prawniczej. Lepszy efekt i oszczędność czasu zyskasz za mniej niż sądzisz!

 


Pobierz formularz
dla usługi „Skuteczne wezwanie do zapłaty” (plik PDF) - czyli wysłanie wezwania do dłużnika przez firmę INTACTO (wypełnienie zajmie kilka minut).Jeśli się wahasz, zobacz: Co zyskasz? | Warianty usługi | Jak zlecić | Dalsze kroki

Chcesz skutecznie odzyskać należność? Teraz aby skorzystać z siły oddziaływania firmy prawniczej nie musisz zlecać całej windykacji!

Oferujemy usługę przygotowania i przesłania wezwania do zapłaty. W Twoim imieniu prześlemy dłużnikowi wezwanie do zapłaty korzystając z naszych materiałów, logo firmy INTACTO Centrum Windykacji sp. z o.o. i wykorzystując wypracowane wzorce dokumentów, które w razie potrzeby dostosujemy jeszcze do indywidualnej sytuacji.

 

Co zyskasz?
  • Przede wszystkim WIĘKSZĄ SIŁĘ ODDZIAŁYWANIA - wykorzystamy doświadczenie i wiedzę a także materiały z logo "INTACTO Centrum WIndykacji Sp. z o.o."
  • Użyjemy argumentów których nie możesz lub nie chcesz użyć (np. napisane przez Ciebie mogą dłużnikowi wydać się niewiarygodne lub nie chcesz ich przywoływać osobiście by nie popsuć relacji)
  • W wezwaniu do zapłaty zawrzemy wymagane elementy, klauzule prawne, sformułowania perswazyjno – psychologiczne
  • Poprawnie obliczymy odsetki i umieścimy je w dokumencie
  • Ponieważ zależy nam aby wezwanie faktycznie dotarło do dłużnika i odniosło skutek więc wyślemy ja zarówno listem zwykłym jak i poleconym na kilka adresów (w zależności od wybranego pakietu)
  • Po wysłaniu wezwań wyślemy do Ciebie ich kopię wraz z potwierdzeniami wysłania listów poleconych; będzie to potrzebne w przypadku ewentualnego postępowania sądowego.
  • A jeśli okaże się jednak, że dłużnik po otrzymaniu wezwania nie wywiąże się z zobowiązania - zyskasz preferencyjne ceny na usługi windykacyjne INTACTO

Aby Twój monit / wezwanie do zapłaty miało silniejsze działanie

Skierowanie wezwania do zapłaty poprzez specjalistyczną firmę prawniczą taką jak INTACTO Centrum Windykacji Sp. z o.o. sprawia wrażenie, że nie zawahasz się użyć wszystkich dostępnych prawem sposobów, aby dochodzić swoich roszczeń. W ten sposób dłużnik, do którego dociera w końcu powaga sytuacji dobrowolnie reguluje swoje zobowiązania.

Wariant podstawowy

2 adresy dłużnika

Wariant rozszerzony

Wariant podstawowy + dowolna ilość adresów dłużnika

Przygotowanie wezwania do zapłaty. Niezwłoczne wysłanie wezwania do zapłaty na 2 adresy dłużnika. Na każdy z adresów jednocześnie listem zwykłym i poleconym. Wysłanie do wierzyciela kopii wezwania oraz potwierdzeń nadania.

Przygotowanie wezwania do zapłaty. Niezwłoczne wysłanie wezwania do zapłaty na wszystkie wskazane adresy dłużnika. Na każdy z adresów jednocześnie listem zwykłym i poleconym. Wysłanie do wierzyciela kopii wezwania oraz potwierdzeń nadania.

49 zł
60,27 zł z VAT

+ 15 zł / dodatkowy adres
+ 18,45 zł z VAT


Chcę pobrać formularz
dla usługi „Skuteczne wezwanie do zapłaty” (plik PDF) - czyli wysłanie wezwania do dłużnika przez firmę INTACTO (wypełnienie formularza nie powinno zając więcej niż kilka minut).

Regulamin usługi „Skuteczne wezwanie do Zapłaty” (plik PDF).

UWAGA! Biorąc pod uwagę wymogi postępowania gospodarczego w przypadku, gdy dłużnikami są wspólnicy spółki cywilnej, wezwania należy skierować do każdego z tych wspólników osobno.

Jak zlecić INTACTO skierowanie do dłużnika wezwania do zapłaty?

 

1. Prześlij do nas wypełniony formularz i kopie dokumentów potwierdzających dług (faktury, weksel, nakaz zapłaty itp.). Forma do wyboru: email, faks bądź poczta tradycyjna.
2. Dokonaj wpłaty zgodnie z wybranym wariantem usługi. Numer konta znajdziesz na formularzu, który jest jednocześnie fakturą proforma.

Dalsze kroki

 

3. W ciągu 3 dni po otrzymaniu dokumentów i ich weryfikacji wysyłamy dłużnikowi wezwanie.
4. Do Ciebie wysyłamy listem poleconym kopię wezwania i kopie potwierdzeń nadania oraz fakturę.


W przypadku pytań czy wątpliwości jesteśmy do dyspozycji tel. 535 855 665, 12 444 14 02 (Kraków), 42 288 12 02 (Łódź).
Jeżeli dane zawarte w formularzu wymagać będą uzupełnienia – nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.


Zwlekając z reakcją, z każdym dniem zmniejszasz szanse na odzyskanie należności!


 

Dane kontaktowe

Biuro w Łodzi
ul. Północna 27/29
lok. 414
91-420 Łódź
tel. 42 288 12 02
faks 12 350 24 28
tel. kom. 535 855 665
mail: lodz@intacto.pl

Biuro w Krakowie
Rynek Dębnicki 6 lok.1
30-319 Kraków
tel.: 12 444 14 02
faks 12 350 24 28
mail: biuro@intacto.pl 

© copyright by intActo 2008-2012