Aktualności

Pieczęć Prewencyjna INTACTO
Sposób na szybką poprawę płynności finansowej Twojej firmy. Zamów teraz
 
Składamy pozwy m.in. w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Ten nowoczesny sposób pozwala na uzyskanie nakazu zapłaty w znacznie krótszym czasie.
 
Nowa usługa w INTACTO
Teraz zby skorzystać z oddziaływania firmy prawniczej nie musisz zlecać całej windykacji! Sprawdź
 
Windykacja dla Spółdzielni Mieszkaniowych

"Skuteczna windykacja należności czynszowych"
Oferta dla Spółdzielni Mieszkaniowych, TBS oraz wspólnot mieszkaniowych

Wybrane referencje:
gallery1gallery1gallery1

Szanowni Państwo,

Nasza kilkuletnia współpraca ze spółdzielniami zaowocowała wnioskami, które wprowadzone w życie przyczyniają się do zwiększenia skuteczności odzyskiwania kolejnych należności.

Doświadczenia te możemy i chcielibyśmy móc wykorzystać we współpracy również z Państwa spółdzielnią. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, która od ponad 6 lat z dobrymi rezultatami skłania lokatorów do spłaty zaległości i terminowego regulowania bieżących zobowiązań czynszowych.

Uzyskane przez nas doświadczenia w windykacji należności czynszowych mogą przełożyć się na korzyść dla Państwa poprzez:

 • Obsługę całości zadłużenia
  INTACTO Centrum Windykacji podejmuje się dochodzenia zobowiązań lokatorskich wobec Państwa spółdzielni m.in. negocjowanie spłat zadłużenia, negocjowanie ugód i egzekwowanie postanowień, monitorowanie bieżących należności, dyscyplinowanie dłużników, kierowanie spraw na drogę sądową, nadzór postępowania komorniczego
 • Wsparcie działań i obsługę prawną
  doradztwo, konsultacje i obsługę prawną prowadzonych czynności a w razie potrzeby przejęcie prowadzenia określonych spraw np. trudnych, sądowych (możemy również rekomendować właściwy moment kiedy sprawa powinna trafić do sądu).
 • Szkolenia, warsztaty, konferencje
  dedykowane szkolenia zamknięte, warsztaty wymiany doświadczeń - program spotkań dostosowany do potrzeb i sytuacji w Państwa spółdzielni. Organizowanie konferencji tematycznych a także udział w konferencjach poświęconych rynkowi nieruchomości

 

Poszczególne warianty różnią się stopniem zaangażowania INTACTO - zakres i sposób działania proponujemy uzgodnić na spotkaniu roboczym i spisać w postaci dokumentu regulującego zasady współpracy.

Zdajemy sobie sprawę, że windykacja należności czynszowych dotyka sfery ważnej dla każdego człowieka - jego przysłowiowego "dachu nad głową" - co nie zmienia jednak faktu, że w sposób taktowny ale zdecydowany upominamy się o spłatę zadłużenia.

Klucz do udanej współpracy ze Spółdzielnią widzimy w sprawnej, rzeczowej komunikacji. W INTACTO będą to wyznaczone osoby dedykowane do prowadzenia Państwa spraw. Po osiągnięciu poziomu dobrej, bezpośredniej komunikacji możemy także pójść o krok dalej i wdrożyć model zewnętrznego działu windykacji. Jesteśmy wówczas niemal częścią Państwa organizacji - jednak formalnie wydzieloną ze struktur Spółdzielni (ze wszystkimi tego zaletami).

Jesteśmy przekonani, że nasze wnioski zamienione w konkretne procedury wspomogą procesy windykacji również w Państwa spółdzielni/wspólnocie mieszkaniowej. Możemy przyczynić się do zwiększenia skuteczności odzyskiwania należności.

Jeśli Spółdzielnia chce poprawić sytuację związaną z zadłużeniem lokatorów - INTACTO Centrum Windykacji może ten cel zrealizować. Może teraz jest właśnie dobry czas do nawiązania współpracy?

Prosimy o kontakt tel. Kraków 12 266 11 05, Łódź 42 288 12 02

Szkolenia i konferencje dotyczące zagadnień dyscyplinowania spółdzielców i windykacji zaległych należności.

 • Jakie są najczęstsze błędy popełniane na etapie windykacji sądowej i komorniczej?
 • Wyroki eksmisyjne a zabezpieczenie należności czynszowych.
 • Czy warto skorzystać z usług zewnętrznej firmy windykacyjnej?

 

 
© copyright by intActo 2008-2012