Aktualności

Pieczęć Prewencyjna INTACTO
Sposób na szybką poprawę płynności finansowej Twojej firmy. Zamów teraz
 
Składamy pozwy m.in. w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym. Ten nowoczesny sposób pozwala na uzyskanie nakazu zapłaty w znacznie krótszym czasie.
 
Nowa usługa w INTACTO
Teraz zby skorzystać z oddziaływania firmy prawniczej nie musisz zlecać całej windykacji! Sprawdź
 
Windykacja należności

Windykacja należności to podstawa działalności INTACTO. Oferujemy Państwu kompleksowe usługi windykacyjne. Czy to windykacja polubowna, windykacja sądowa czy egzekucja komornicza - każdy z tych etapów poprowadzimy aby odzyskać Twoją należność.

Jednym z zadań jakich się podejmujemy jest windykacja wierzytelności trudnych będących już po wyrokach sądowych lub w postępowaniach komorniczych. Z sukcesem również przeprowadzamy egzekwowanie należności od członków zarządu spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, jeżeli zachodzą ku temu przesłanki. Windykacja zarządu to, mimo ograniczonej odpowiedzialności spółki, sposób na skuteczne odzyskiwanie należności.

Odzyskiwanie należności poprowadzimy z zaangażowaniem i konsekwencją. Obszar działania to cała Polska a w szczególności Kraków (woj. małopolskie) i Łódź (woj. łódzkie).

Zgłoś wierzytelność

Przeczytaj więcej o poszczególnych etapach windykacji należności.
Zgłoś wierzytelność do windykacji.

 

INTACTO to doświadczona firma windykacyjna. Dlatego dobór użytych metod nie jest automatyczny. To właśnie doświadczenie, znajomość ludzkiej psychiki i zachowań oraz znajomość prawa i procedur pozwalają na optymalny dobór podejmowanych kroków a tym samym możliwie najszybsze odzyskanie długu.

 

 

Dane kontaktowe

Biuro w Łodzi
ul. Północna 27/29
lok. 414
91-420 Łódź
tel. 42 288 12 02
faks 12 350 24 28
tel. kom. 535 855 665
mail: lodz@intacto.pl

Biuro w Krakowie
Rynek Dębnicki 6 lok.1
30-319 Kraków
tel.: 12 444 14 02
faks 12 350 24 28
mail: biuro@intacto.pl 

© copyright by intActo 2008-2012